Herrfickur i silver
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FICKUR, silver, ca 1900, urtavla med arabiska siffror, ankargång, innerboett i silver, bakboett med dekor av stora riksvapnet, boettnr. 161132, diameter 59 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, krackelerad urtavla, bruksslitage
505014
2017-12-01