Herrfickur i silver

Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FICKUR, silver, ca 1900, urtavla med arabiska siffror, ankargång, innerboett i silver, bakboett med dekor av stora riksvapnet, boettnr. 161132, diameter 59 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, krackelerad urtavla, bruksslitage

505014

2017-12-01