Lee Reynolds oljemålning

Lee Reynolds oljemålning
Lee Reynolds oljemålning
Lee Reynolds oljemålning
Lee Reynolds oljemålning
Lee Reynolds oljemålning
Lee Reynolds oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LEE REYNOLDS BURR (USA, född 1936), Stilelben med vas, signerad Lee Reynolds, olja på duk, 121x150 cm

505017

2017-12-01