tillskriven Jean-Francois Thomas oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN FRANCOIS THOMAS (1894-1939), tillskriven: Stadsmotiv med bro, signerad Jn F Thomas, olja på duk, ca 45x81 cm

Smärre färgbortfall

505018

2017-12-01