Industristol 1930-tal
2017-12-01
505020
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
INDUSTRISTOL, 1930-tal, metall och trä, sitthöjd 60 cm
Bruksslitage, patina, färgavskav