Gungstol llum Wikkelsø

Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø
Gungstol  llum Wikkelsø

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ILLUM WIKKELSØ, gungstol, teak och bok, N Eilersen, Danmark, sitthöjd ca 40 cm, formgiven 1958.

Slitage, repor

505022

2017-12-01