Johannes Andersen soffa "Capri"

Johannes Andersen soffa
Johannes Andersen soffa
Johannes Andersen soffa
Johannes Andersen soffa
Johannes Andersen soffa
Johannes Andersen soffa
Johannes Andersen soffa
Johannes Andersen soffa
Johannes Andersen soffa
Johannes Andersen soffa

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffa, Trensum 1960-tal, grå textil, benställning i kromad metall, höjd 74 cm, längd ca 230 cm

Smärre bruksslitage

505023

2017-12-01