Salvador Dali skulptur "Carmen - Castanets"
Klubbat för:
14 000 SEK
15 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Skulptur, "Carmen - Castanets", gjutarstämpel Scan, grönpatinerad brons, signerad och numrerad 162/300, höjd 17,5 cm, med sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer
505043
2017-12-02