Knut Ekwall
Vollendet
2017-12-01
505047
| Höchstes Gebot | 12 000 SEK |
| Schätzwert | 15 000 SEK |
KNUT EKWALL (1843-1912): Vinterlandskap med vallpojke, signerad Knut Ekwall, olja på duk, ca 75x104 cm