Knut Ekwall

Knut Ekwall
Knut Ekwall
Knut Ekwall
Knut Ekwall
Knut Ekwall
Knut Ekwall

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KNUT EKWALL (1843-1912): Vinterlandskap med vallpojke, signerad Knut Ekwall, olja på duk, ca 75x104 cm

505047

2017-12-01