Klaus Voormann litografi

Klaus Voormann litografi
Klaus Voormann litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAUS VOORMANN, f 1938, motiv med Beatlesgitarrer, signerad i trycket och med blyerts, bladmått ca 57 x 77 cm.

505055

2017-12-01