Brickbord 1900-tal
2017-12-02
505056
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKBORD, 1900-talets andra hälft, märkt Gerinol, ben i krom, fällbart, 77x63x42(21)