Bert Håge Häverö litografi

Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): "Allmänna gränd, Gröna Lund år 2000", signerad samt numrerad H C 34/36, ca 57x75 cm

505062

2017-12-01