Harald Lyth Epigram II
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HARALD LYTH (född 1937): Epigram II - grafikkassett, signerade och numrerade Lyth 45/99, utförd 1987, 5 färgseriegrafier i bokkassett, 40,5x30,5, Edition Lyth/Landberg, bladens titlar: Mänskligt, Monogram, Ekipage, Stentavla, Inringat
505068
2017-12-04