Ringar fickur guld
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RINGAR, 2 st., 18 k guld, montering i silver med fasettslipade glasstenar resp. fasettslipade granater, ringstorlekar 16 resp. 19 mm, vikt ca 4,7 g, DAMFICKUR, 14 k guld, vitemaljerad urtavla, plexiglas, arabiska siffror, subsekund, innerboett i metall, diameter 31 mm, vikt ca 23,4 g
Ringar med slitage, skador, sten saknas, plexiglas med repor, verket går ej vid inskrivningstillfället
505087
2017-12-01