Ringar fickur guld

Ringar fickur guld
Ringar fickur guld
Ringar fickur guld
Ringar fickur guld
Ringar fickur guld
Ringar fickur guld
Ringar fickur guld
Ringar fickur guld
Ringar fickur guld
Ringar fickur guld
Ringar fickur guld
Ringar fickur guld

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RINGAR, 2 st., 18 k guld, montering i silver med fasettslipade glasstenar resp. fasettslipade granater, ringstorlekar 16 resp. 19 mm, vikt ca 4,7 g, DAMFICKUR, 14 k guld, vitemaljerad urtavla, plexiglas, arabiska siffror, subsekund, innerboett i metall, diameter 31 mm, vikt ca 23,4 g

Ringar med slitage, skador, sten saknas, plexiglas med repor, verket går ej vid inskrivningstillfället

505087

2017-12-01