Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, efter Venus de Milo, Italien, 1900/200-tal, konstmassa, stämplad Z C F samt till hälften dolt namn höjd ca 60 cm.

505099

2017-12-01