Kaffeskedar Symfoni Mema silver
Closed
2017-12-01
505101
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
KAFFESKEDAR, "Symfoni", 32 st., silver, Mema AB, 1960-tal, baksidan graverade med örn, längd ca 11 cm, vikt ca 408 g
Bruksslitage, graverade