Klubbat för:
1 000 SEK
1 200 SEK
KAFFESKEDAR, "Symfoni", 32 st., silver, Mema AB, 1960-tal, baksidan graverade med örn, längd ca 11 cm, vikt ca 408 g
Bruksslitage, graverade
505101
2017-12-01