Kaffeskedar Symfoni Mema silver

Klubbat för:

1 000 SEK

1 200 SEK

KAFFESKEDAR, "Symfoni", 32 st., silver, Mema AB, 1960-tal, baksidan graverade med örn, längd ca 11 cm, vikt ca 408 g

Bruksslitage, graverade

505101

2017-12-01