Evert Lundqvist torrnål

Evert Lundqvist torrnål
Evert Lundqvist torrnål
Evert Lundqvist torrnål
Evert Lundqvist torrnål

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Stilleben, torrnål, signerad samt numrerad 4/50, ca 26 x 32 cm

505119

2017-12-01