Evert Lundqvist torrnål
Vollendet
2017-12-01
505119
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Stilleben, torrnål, signerad samt numrerad 4/50, ca 26 x 32 cm