Ulf Gripenholm litografi

Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Sittande modell, signerad Ulf Gripenholm samt numrerad 23/150, färglitografi, ca 57 x 52 cm.

505128

2017-12-01