Jörgen Nash litografi

Jörgen Nash litografi
Jörgen Nash litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JÖRGEN NASH (Danmark, 1920-2004): "Jorn", signerad och daterad Jörgen Nash 1981, 10/250, färglitografi, 81x59 cm

505142

2017-12-01