Lennart Rodhe litografi

Lennart Rodhe litografi
Lennart Rodhe litografi

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1998, 115/120, färglitografi, 54x45 cm

505150

2017-12-01