Damskrivbord nyrenässans

Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

DAMSKRIVBORD, med uppsats, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, beslag i mässing, höjd 95, 91x59 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador

505155

2017-12-01