Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
DAMSKRIVBORD, med uppsats, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, beslag i mässing, höjd 95, 91x59 cm
Nyckel saknas, smärre ytskador
505155
2017-12-01