Emile Bernard träsnitt
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
EMILE BERNARD (Frankrike, 1868-1941): (7), träsnitt samt litografier, H C upplagor, signerade i trycket samt några med bläck, rmått mellan ca 24,5 x 30,5 - 49,5 x 40 cm
Gulnader, blekta signaturer.
505156
2017-12-02