Emile Bernard träsnitt

Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt
Emile Bernard träsnitt

Klubbat för:

6 600 SEK

7 000 SEK

EMILE BERNARD (Frankrike, 1868-1941): (7), träsnitt samt litografier, H C upplagor, signerade i trycket samt några med bläck, rmått mellan ca 24,5 x 30,5 - 49,5 x 40 cm

Gulnader, blekta signaturer.

505156

2017-12-02