Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖSTA BOHM (1890-1981) motiv från Sund i Idenor i Hälsingland, signerad Gösta Bohm, olja på duk uppsatt på pannå, ca 37 x 47 cm.
505165
2017-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här