Gösta Bohm oljemålning

Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA BOHM (1890-1981) motiv från Sund i Idenor i Hälsingland, signerad Gösta Bohm, olja på duk uppsatt på pannå, ca 37 x 47 cm.

505165

2017-12-01