Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SKULPTUR, trä, Burma, 1900-tal, bronserad, höjd ca 155 cm
Zustandsbeschreibung
Sprickor, slitage
505172
2017-12-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner