Ann Nilsson ljusstakar

Ann Nilsson ljusstakar
Ann Nilsson ljusstakar
Ann Nilsson ljusstakar
Ann Nilsson ljusstakar
Ann Nilsson ljusstakar
Ann Nilsson ljusstakar
Ann Nilsson ljusstakar
Ann Nilsson ljusstakar
Ann Nilsson ljusstakar
Ann Nilsson ljusstakar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANNE NILSSON, Celeste, ljusstakar, 4 st., klart och blått glas med målad dekor, 2 handsignerade AN.DV samt 1 AN MC, (en osignerad) höjd 38, 33 respektive 30 cm.

De två största med kantnagg upptill.

505174

2017-12-01