Ann Nilsson ljusstakar
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANNE NILSSON, Celeste, ljusstakar, 4 st., klart och blått glas med målad dekor, 2 handsignerade AN.DV samt 1 AN MC, (en osignerad) höjd 38, 33 respektive 30 cm.
De två största med kantnagg upptill.
505174
2017-12-01