Matservis Stavangerflint Norge
Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
MATSERVIS, 47 dlr, 1970-tal, Norge, Stavangerflint, bestående av, 8 djupa tallrikar, 7 mattallrikar, 8 assietter, 4 mindre tallrikar, 6 tekoppar, 7 tefat, gräddkanna, 2 såsskålar, 2 uppläggningsfat, tekanna, karott med lock
Något nagg
505204
2017-12-01