Matservis Stavangerflint Norge

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

MATSERVIS, 47 dlr, 1970-tal, Norge, Stavangerflint, bestående av, 8 djupa tallrikar, 7 mattallrikar, 8 assietter, 4 mindre tallrikar, 6 tekoppar, 7 tefat, gräddkanna, 2 såsskålar, 2 uppläggningsfat, tekanna, karott med lock

Något nagg

505204

2017-12-01