Supkoppar silver Ryssland
Valmis
2017-12-01
505208
| Korkein tarjous | 5 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SUPKOPPAR, 2 st, silver, Ryssland, stämplade Moskva 1700-talets slut, dekor i relieff med gravering, höjd 3,5 cm, spår av invändig förgyllning