Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUPKOPPAR, 2 st, silver, Ryssland, stämplade Moskva 1700-talets slut, dekor i relieff med gravering, höjd 3,5 cm, spår av invändig förgyllning
505208
2017-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här