Saltskedar silver
Vollendet
2017-12-01
505218
| Höchstes Gebot | 4 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SALTSKEDAR, ca 75 st, silver, 1800/1900-tal, Sverige/England, delvis förgyllda, silvervikt ca 460 g
Några med gravyr, slitage