Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALTSKEDAR, ca 75 st, silver, 1800/1900-tal, Sverige/England, delvis förgyllda, silvervikt ca 460 g
Några med gravyr, slitage
505218
2017-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här