Kulspetspenna och blyertspenna Mont Blanc

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PENNOR, 2 st., Mont Blanc, Tyskland, 1900-tal, svart resin med förgyllda detaljer, en kulspetspenna, serienr GX1006143, en blyertspenna, serienr BK1166034

Lättare bruksslitage

505234

2017-12-04