Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PENNOR, 2 st., Mont Blanc, Tyskland, 1900-tal, svart resin med förgyllda detaljer, en kulspetspenna, serienr GX1006143, en blyertspenna, serienr BK1166034
Lättare bruksslitage
505234
2017-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här