Jim Dine
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JIM DINE (född 1935): ur Ten Winter Tools, litografi med handkolorering, 1973-89, signerad, numrerad och daterad J. Dine 15/18, 1973-89, S. 60 x 45 cm
LITTERATUR: jfr Williams Colege 109
505250
2017-12-07