Jim Dine

Jim Dine
Jim Dine

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

JIM DINE (född 1935): ur Ten Winter Tools, litografi med handkolorering, 1973-89, signerad, numrerad och daterad J. Dine 15/18, 1973-89, S. 60 x 45 cm

LITTERATUR: jfr Williams Colege 109

505250

2017-12-07