Felix Fernandez Torrado oljemålning
2017-12-01
505260
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FELIX FERNANDEZ TORRADO (1916-1976): Träd i sydländskt landskap, signerad Fernandez, olja på duk, 85x100 cm
Smärre fläckar