Felix Fernandez Torrado oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FELIX FERNANDEZ TORRADO (1916-1976): Träd i sydländskt landskap, signerad Fernandez, olja på duk, 85x100 cm

Smärre fläckar

505260

2017-12-01