Lars Huck skulptur
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LARS HUCK HULTGREN (född 1931), komposition med häst, signerad och daterad -75, väggskulptur, målade "stavar" i furu samt målad glasskiva, ca 250 x 388 cm.
Glasskivans fästen mot träytan något defekta.
505291
2017-12-02