Lars Huck skulptur

Lars Huck skulptur
Lars Huck skulptur
Lars Huck skulptur
Lars Huck skulptur
Lars Huck skulptur
Lars Huck skulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS HUCK HULTGREN (född 1931), komposition med häst, signerad och daterad -75, väggskulptur, målade "stavar" i furu samt målad glasskiva, ca 250 x 388 cm.

Glasskivans fästen mot träytan något defekta.

505291

2017-12-02