Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, intarsia, mässingsbeslag, höjd ca 142, 88x39 cm, nyckel finns
Fanerskada
505303
2017-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här