Barskåp Louis XV-stil

Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil
Barskåp Louis XV-stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, intarsia, mässingsbeslag, höjd ca 142, 88x39 cm, nyckel finns

Fanerskada

505303

2017-12-02