Vas pokal bl a Gallé
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, POKAL, Emile Gallé resp Böhmen, överfång i brunt, etsad dekor av blad mot orange fond resp överfång i rött med dekor av jaktmotiv och kartuscher, höjd ca 17 resp 18 cm
Pokalen med lagning o fotnagg
505305
2017-12-02