Vas pokal bl a Gallé

Vas pokal bl a Gallé
Vas pokal bl a Gallé
Vas pokal bl a Gallé
Vas pokal bl a Gallé
Vas pokal bl a Gallé
Vas pokal bl a Gallé
Vas pokal bl a Gallé
Vas pokal bl a Gallé
Vas pokal bl a Gallé
Vas pokal bl a Gallé
Vas pokal bl a Gallé
Vas pokal bl a Gallé
Vas pokal bl a Gallé
Vas pokal bl a Gallé

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, POKAL, Emile Gallé resp Böhmen, överfång i brunt, etsad dekor av blad mot orange fond resp överfång i rött med dekor av jaktmotiv och kartuscher, höjd ca 17 resp 18 cm

Pokalen med lagning o fotnagg

505305

2017-12-02