Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STINA SUNESSON (1925-1998): Gårdsmotiv från Tällberg, signerad och daterad Stina Sunesson 1972, gouache, ca 37x45 cm
505307
2017-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här