Stina Sunesson gouache

Stina Sunesson gouache
Stina Sunesson gouache
Stina Sunesson gouache
Stina Sunesson gouache

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STINA SUNESSON (1925-1998): Gårdsmotiv från Tällberg, signerad och daterad Stina Sunesson 1972, gouache, ca 37x45 cm

505307

2017-12-02