Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVSKÅP, 1900-talets mitt, rokokostil, 2 delad, fanérad i valnöt, beslag i mässing, höjd 195, 90x46 cm
Smärre bruksslitage
505312
2017-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här