Carl Einar Fredriksson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Utsikt från Slussen i stockholm, signerad och daterad Fredriksson 33, olja på duk, ca 38x46 cm

505330

2017-12-02