Lowell Nesbitt färglitografi
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LOWELL NESBITT (USA, 1933-1993): Orkidéer, signerad L Nesbitt 1981, numrerad 147/200, färglitografi, ca 85 x 106 cm
Kuntoraportti
Oramad
505332
Päivämäärä:
2017-12-02