Lowell Nesbitt färglitografi

Lowell Nesbitt färglitografi
Lowell Nesbitt färglitografi
Lowell Nesbitt färglitografi
Lowell Nesbitt färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LOWELL NESBITT (USA, 1933-1993): Orkidéer, signerad L Nesbitt 1981, numrerad 147/200, färglitografi, ca 85 x 106 cm

Kuntoraportti

Oramad

505332

Päivämäärä:

2017-12-02