Burk med lock empirestil

Burk med lock empirestil
Burk med lock empirestil
Burk med lock empirestil
Burk med lock empirestil
Burk med lock empirestil
Burk med lock empirestil
Burk med lock empirestil
Burk med lock empirestil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BURK, med lock, 1900-talets början, empirestil, förgylld metall med bakomliggande läder, höjd ca 8,5, diameter 7,5 cm

505335

2017-12-02