Gustaviansk spegel av Carl Corssar
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, Carl Corssar, (spegelmakare i Stockholm 1791-1827), gustavianskt stockholmsarbete, signerad CC träskuren dekor, förgylld, kvicksilverfolierat glas, ca 86x36 cm
Dekordelar med lagningar
505356
2017-12-01