Skänkstop

Skänkstop
Skänkstop
Skänkstop
Skänkstop
Skänkstop
Skänkstop

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNKSTOP, MÅLKÄRL, 1700/1800 tal, tenn, lock med Karl XIV Johans profilbild resp Samuel Boström Göteborg, höjd ca 18,5 resp 13 cm

Bucklor och repor, målkärl med underliggande bristning

505360

2017-12-02