Michael Qvarsebo

Michael Qvarsebo
Michael Qvarsebo
Michael Qvarsebo
Michael Qvarsebo
Michael Qvarsebo
Michael Qvarsebo

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Kamouflerad katt", signerad och daterad M Qvarsebo 2016, olja på duk, ca 33x41 cm

505396

2017-12-05